Najlepsza dziewiątka na Instagramie – najprościej

Jak najprościej zrobić kolaż z dziewięciu najbardziej lajkowanych w 2019 roku zdjęć na Twoim instagramie? To bardzo proste jest – wystarczą dwa kroki. I wcale nie musisz przeglądać swoich zdjęć, na piechotę liczyć, które były najpopularniejsze. Więc jak to zrobić?

1. Wchodzisz na stronę www.bestnine.net, która wygląda tak:

2. W miejscu gdzie masz “Instagram ID” wpisujesz swój nick z Instagrama:

3. Klikasz GET i po kilku-kilkunastu minutach dostajesz gotowy kolaż swoich dziewięciu najwięcej lajkowanych zdjęć wraz z ilością zdobytych lajków:

I już. teraz możesz udostępnić kolaż na Instagramie czy na FB.

Wbrew pozorom zrobienie takiego kolażu ma sens – nie tylko gdy chcesz się pochwalić innym. Dzięki takiemu zestawieniu zobaczysz, które zdjęcia cieszyły się największą popularnością, co zmusza Twoich followersów do działania na twoim profilu. Dzięki temu, że możesz podejrzeć bestnine innych osób (#2019bestnine) łatwiej przeanalizować, co w ogóle się cieszy największą klikalnością na Instagramie.

I chociaż sam uczę młodzież na wykładach z projektowania reklamy, że Instagram to oszustwo i przedstawianie świata jaki sobie wyobrażamy, a nie prawdy (sprawdź badanie na stronie Natalii Hatalskiej) to jednak ciągle jest on bardzo opiniotwórczym i wpływowym portalem. Stąd lepiej go znać i analizować, bo jak to mówią lepszy znany wróg niż nie znany…

%d bloggers like this: