Co knuje Stary Zgred?

…czyli plany na bliższą i dalszą przyszłość.

Po dzisiejszym zaoraniu i ujednoliceniu fejsa chciałem się podzielić z Tobą moimi planami, odnośnie bloga. A właściwie to dwoma pomysłami, nad którymi obecnie pracuję.

Pierwszy z nich wystartuje we wrześniu. Będzie to zupełnie darmowy, obejmujący 10 lekcji kurs programu graficznego Corel Draw. Nauczę Cię jak zrobić projekty – od najprostszej wizytówki po banery reklamowe czy katalogi. pracować będziemy na starszej wersji Corela – 11. Mimo, że w chwili obecnej jest dostępna wersja 18, to jednak program ten spokojnie wystarcza w wersjach wcześniejszych. Poza tym, wersja 11 jest do kupienia za naprawdę nieduże pieniądze i do nauki spokojnie wystarczy. Każda z lekcji obejmie całościowy projekt – więc od początku do końca w jednej lekcji nauczysz się projektować – od najprostszych do skomplikowanych rzeczy. Do każdej lekcji dołożę oczywiście porady, linki, projekty, a po zapisaniu się na newslettera, którego wkrótce uruchomię, dostaniesz także sporo przydatnych plików-szablonów, stworzonych przeze mnie, z licencją na wykorzystanie zarówno do celów prywatnych jak i komercyjnych.

Więc jeśli chcesz projektować na przykład takie wizytówki to zapraszam od września. Dokładne terminy oczywiście podam tutaj jak i na fejsie.

 

 

Drugi mój pomysł to reedycja darmowego e-booka “Halloween w stu słowach”. Nie ma go dostępnego w sieci w tej chwili, a mam wielką ochotę go udostępnić ponownie, tylko, że zredagowanego i złożonego na nowo. Dla niewtajemniczonych – e-book był pokłosiem konkursu na stusłówka, który udało mi się zorganizować wraz z Magdaleną Kałużyńską. Nowy skład, porządna korekta i redakcja trochę potrwają, ale myślę, że gdzieś w okolicach Halloween będę mógł Ci sprezentować mnóstwo świetnych stusłówek.

I to na razie tyle, co chciałem Ci opowiedzieć. Zapraszam do śledzenia na bieżąco mojego fejsa i tego bloga. Do usłyszenia.

Font Resize
KONTRAST
%d bloggers like this: