Affinity – świetne programy za darmo na 3 miesiące!

Coraz więcej firm produkujących gry czy oprogramowanie, udostępnia swoje dzieła w atrakcyjnych cenach, bądź za darmo. Firma Affinity, producent oprogramowania do grafiki udostępnia swoje programy na 90 dni za darmo. I mówimy tutaj o wersji w pełni działającej. Po tym okresie mamy możliwość zakupu programów za 50% ceny. Czyli każdy program można będzie kupić za ok. 120 zł.
Ale czy w ogóle warto i co to jest to Affinity?
Affinity to trzy programy: Photo, Designer i Publisher. Photo – jak sama nazwa wskazuje – to program do obróbki grafiki rastrowej (coś jak Photoshop czy Gimp), Designer – program do grafiki wektorowej (jak Corel Draw czy Illustrator). Natomiast Publisher to program do składu publikacji. Chociaż stwierdzenie, które niedawno czytałem – że to zabójca InDesigna – wydaje się być na wyrost, to jednak możliwości ma ten program naprawdę niezłe.
Ja sam mam wszystkie trzy programy i już zacząłem je testować. Na razie mogę Ci powiedzieć, że Photo jest naprawdę niezły, ma bardzo fajne opcje, których trudno szukać w Gimpie czy nawet Photoshopie. Do tego jest naprawdę prosty w obsłudze, nawet jeśli nie miałeś do czynienia z programami tego typu.
Polecam, naprawdę warto te programy sobie pościągać i potrenować. Kto wie, może zostaniesz już z nimi na zawsze? Ja jutro postaram się na bloga wrzucić krótki kurs jak zacząć pracę w tym programie.
Link do ściągnięcia znajdziesz tutaj:
%d bloggers like this: